Společnost Haier vynalezla první domácí pračku na boty na světě, čímž vytvořila novou kategorii


Existují tři způsoby čištění obuvi. Jedním z nich je ruční mytí, což je obtížný, časově náročný a namáhavý proces, který vyžaduje použití různých štětců; druhou metodou je vhození bot do pračky, což nejenom způsobuje křížovou infekci s oblečením, ale také poškozuje boty a nezaručuje čisté praní. Posledním způsobem je návštěva specializované čistírny na boty a nechat je vyčistit s botami jiných lidí, ale tradiční komerční pračky na boty stále používají kartáče, což ztěžuje zajištění správné péče při současném zajištění důkladné čistoty, zejména z hlediska špičkové péče o obuv. Ruční čištění je pak většinou naší první volbou.

Pračka na boty společnosti Haier řeší toto dilema. První technologie na světě s vodním tokem typu stereo využívá k čištění bot vysokotlaký proud vody. Průtok vody může proniknout do vnitřních vláken, aby byly odstraněny hlubší nečistoty a minimalizovalo se poškození, což umožňuje dosáhnout čistoty, která je důkladná a jemná.

Na místě výstavy se mnozí návštěvníci dotazovali, zda si produkt bude moci získat v domácnostech svůj vlastní prostor. Personál společnosti Haier vysvětlil, že tato domácí pračka je řešena zásuvkově, lze ji kombinovat s pračkou nebo sušičkou, takže nevyžaduje svůj vlastní prostor a může provádět částečné mytí, současné a časově sdílené praní: tedy plnohodnotné a komplexní řešení péče o boty.

V posledních dvanácti letech zkoumání modelu „RenDanHeYi” se pračky Haier pro integraci globálních zdrojů kvality spoléhaly na model pro výzkum a vývoj 10 + N, aby uspokojily rozmanité potřeby uživatelů. Představení první domácí pračky na obuv opět uvádí nový trend, tentokrát v oblasti praní obuvi, a poskytuje užitečný odkaz pro podniky, které se zajímají o vývoj vlastních výrobků v této oblasti.

Foto – https://mma.prnewswire.com/media/677305/Haier_shoe_washing_machine.jpg  

 

SOURCE Haier
Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*